Vyhledávání:

rozšířené

PHARMATON GERIAVIT POR. CPS. MOL. 100

PHARMATON GERIAVIT POR. CPS. MOL. 100

Výrobce:Boehringer Ingelheim
Katalog. číslo:002814391
Kód SÚKL:0199682
Kód PDK:2814391
FARMAKOTERAPEUTICKÁ SKUPINA:Vitaminy
Běžná cena v obchodech: 996 (vč. DPH)
Naše cena: 885 Kč (vč. DPH)
DPH:10%
Ušetříte: 110 Kč
Počet ks
Aktivní složky přípravku Pharmaton® Geriavit:
Standardizovaný výtažek ženšenu G115®

Během posledních 30 let proběhl intenzívní analytický, preklinický a klinický výzkum, který zkoumal kvalitu, účinnost a bezpečnost standardizovaného výtažku ženšenu G115®. Bylo o něm publikováno 54 preklinických studií, 46 klinických studií bylo publikováno o přípravku Pharmaton® Geriavit.
Standardizovaný výtažek ženšenu G115® příznivě ovlivňuje odolnost organismu proti infekcím, stresu a únavě, zejména díky posílení imunitní odpovědi, zlepšenému využití energie v mozku a svalech, a ochraně tělesných buněk proti škodlivému působení volných radikálů. Existuje několik druhů a jakostí ženšenu. V přípravku Pharmaton® Geriavit se užívá standardizovaný Panax ginseng, výtažek G115®, C. A. Meyer. Výrobní postup standardizovaného výtažku ženšenu G115® je vlastnictvím firmy Pharmaton SA, a zaručuje, že každá dávka tobolek Pharmaton® Geriavit obsahuje stejné množství účinných látek. Farmakologické i klinické účinky a bezpečnost standardizovaného výtažku ženšenu G115® nelze extrapolovat na jiné výtažky ženšenu nebo produkty z ženšenu.
Ženšen G115® v produktu Pharmaton® Geriavit
Standardizace výtažku ženšenu G115®, který se používá v tobolkách Pharmaton® Geriavit za účelem poskytnutí stejné účinnosti tobolky, zahrnuje:

Použití Panax ginseng C. A. Meyer
Partnerství s farmáři, které napomáhá při zajišťování co nejlepších podmínek pro pěstování
Školení farmářů ve správném používání přírodních hnojiv a fungicidů, a v aplikaci dalších postupů správné zemědělské praxe
Analýza botanických a fyzikálních charakteristik kořenů ženšen, stejně jako kvantifikace ginsenosidů a kontrola potenciálních nečistot
Kvalita kořenů. Kvalita kořenů ženšenu jako plodiny se může lišit mezi jednotlivými farmami a dokonce mezi jednotlivými sklizněmi. Bez řádných směrnic zajišťujících kvalitu je také možná jejich kontaminace toxickými látkami a pesticidy. Díky rozsáhlému úsilí vloženému do spolupráce s farmáři a do dohledu nad procesem pěstování a sklizně dnes téměř 90 % dodávaného ženšenu vyhovuje našim vysokým standardům pro výrobu přípravku Pharmaton® Geriavit.
Standardizace. Každá dávka výtažku ženšenu G115® obsahuje stejnou známou a neměnnou hladinu hlavních aktivních složek. Zatímco u mnoha jiných produktů s ženšenem byl prokázán velice kolísavý obsah gingenosidů (a v několika nebyly gingenosidy přítomny vůbec), G115® obsahuje vždy 4 % gingenosidů.
Analytické kontroly. Ke kontrole standardizace výtažku ženšenu G115® se užívají ověřené analytické metody kapalinové chromatografie (HPLC). Vždy je kontrolována mikrobiologická kvalita a možná přítomnost nečistot.

Pharmaton® Geriavit je jediným přípravkem, který kombinuje výhody standardizovaného ženšenu G115® s dalšími základními složkami, jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky.

Zdravé a vitální tělo potřebuje správnou dodávku všech nepostradatelných vitamínů. Pharmaton® Geriavit obsahuje širokou škálu vitamínů důležitých pro naše tělesné zdraví. Vitamíny jsou životně důležité pro buněčný růst, krvetvorbu, řádnou funkci nervového systému a jako pomoc při prevenci nemocí.
Vitamin A (Retinol)
Vlastnosti: důležitý pro normální růst a vývoj těla, zejména pro zdravé kosti a zuby, pro řádnou funkci imunitního systému a normální zrak.

Zdroje: játra, mléko nebo vaječný žloutek.
Vitamin B1 (Thiamin)
Vitamin B2 (Riboflavin)
Vitamin B6 (Pyridoxin)
Vitamin B12 (Cyanokobalamin)
Vitamin C (Kyselina askorbová)
Vitamin D
Vitamin E
Vitamin B3 (Niacin, nikotinamid, vitamin PP)
Vitamin B5 (Kyselina pantotenová)
Minerály

Minerály zastávají v lidském těle různé funkce. Bez těchto prvků by nemohl probíhat metabolizmus – což je funkce, která mimo jiné umožňuje buňkám vyrábět energii. Naše potrava obsahuje minerály, které rostliny a živočichové přijali z přírodních zdrojů.
Pharmaton® Geriavit obsahuje některé klíčové minerály, které mohou přispět k celkové zdravotní rovnováze a pocitu pohody.
Hořčík (magnézium)
Vlastnosti: tento prvek je přítomen téměř ve všech buňkách lidského těla a je nutný pro výstavbu zdravých kostí a zubů, stejně jako pro řádné fungování nervového systému a svalstva, včetně funkce srdečního svalu.

Zdroje: ořechy, obilniny, maso, banány, zelená a listová zelenina.
Vápník (kalcium)
Fosfor
Fluoridy
Draslík
Stopové prvky

Lidské tělo nepotřebuje velké množství minerálů, které se nazývají „stopové prvky“. Jsou však extrémně důležité pro náš organizmus a k zábraně vzniku jejich nedostatku může být potřebný jejich dostatečný přísun.
Přípravek Pharmaton® Geriavit obsahuje následující stopové prvky:
Železo
Vlastnosti: červené krvinky potřebují železo pro transport kyslíku
v těle, dále je železo důležité pro správnou funkci nervového a imunitního systému.

Zdroje: maso, vejce, ořechy, obilniny a semena.
Měď
Mangan
Zinek
Další látky

Pharmaton® Geriavit obsahuje vyváženou kombinaci nejen vitamínů, minerálů a stopových prvků, ale také další látky se specifickými účinky.
Lecitin
Vlastnosti: jedná se o směs fosfolipidů, která napomáhá v prevenci žlučových kamenů, prospívá při léčbě zánětů a cirhózy jater, může zlepšovat mozkové funkce.

Zdroje: olejnatá semena, celozrnné produkty, luštěniny.
Deanol (DMAE, dimetylaminoetanol)
Rutin


Užívání & dávkování

Pharmaton® Geriavit bojuje proti příznakům způsobeným únavou, vyčerpáním, stárnutím a rekonvalescencí, které se sdružují se snížením duševních schopností, se užívá při stavech únavy, vyčerpání, stárnutí, a rekonvalescenci, které stres, nekvalitní strava nebo onemocnění kladou dodatečné nároky na výživu, a kdy je nutno vitamíny a minerály doplňovat.
Ženšen G115® ovlivňuje hospodaření s energií v těle, tím snižuje každodenní únavu – zejména díky zvýšené kapacitě pro využití kyslíku. Výtažek působí také na centrální nervový systém a pomáhá minimalizovat stres, fyzické a duševní napětí.Ženšen G115® vedle toho pozitivně ovlivňuje a posiluje imunitní systém.

Dávkování:
Dospělí: doporučená denní dávka je 1 tobolka užívaná spolu s jídlem, nejlépe při snídani.
Děti: přípravek není určen pro děti mladší 12 let
Starší osoby: žádná speciální úprava dávkování není pro starší osoby doporučena.

Zpět na předchozí stránku.

Články

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

Doporučte nás

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.